Coś jakby wstępniak...
O mnie
Moja twórczość
Artykuły
Galeria fotek
Download
Linki
Księga gości
Kontakt
    
    

Archiwum newsów


09.08.2010r
Mamy nowy artykuł (wreszcie ;)), relację z Głuchołaz 2010, zapraszam to lektury.
Komentarze (1)

29.11.2008r
Z największa przyjemnością pragnę zaprosić odwiedzających tę stronę do odwiedzenia świętego grodu Częstochowy. W tych dniach bowiem odbędzie się druga edycja majowego zlotu atarowskiego - Grzybsoniady (oragnizowanego przez mnie). Po więcej szczegółów zapraszam na stronę zlotu - http://atari.pigwa.net/party/.
Komentarze (0)

15.09.2008r
Kolega Epi z grupy Tristesse opracował nową wersję swojego programu o nazwie "sapemu". Wersja nosząca numerem 0.2 wzbogaciła się o file selector. Dla przypomnienia - pliki SAP to pliki zawierające Atarowską muzykę, pierwotnie celem odtworzenia jej na komputerach klasy PC (można go nazwac funkcjonalnym odpowiednikiem formatu SID znanego fanom C64). Za sprawą Epiego i jego "sapemu" odtwarzanie SAPów stało się także możliwe na małym Atari :)

Oficjalny download już wkrótce ze strony autora - http://epi.atari8.info/sapemu.php
Komentarze (0)

14.09.2008r
Serwis wzbogacił się dzisiaj o możliwość komentowania materiałów w działach "Artykuły", "Moja twórczość", a także newsów i galerii :) Uruchomiona została także księga gości (obecne są również stare wpisy z poprzedniej księgi). Tak więc ze spokojnym sumieniem mogę powiedzieć, iż najważniejsze potrzeby "techniczne" serwisu zostały zrealizowane :) (później może dojdzie jakaś ankieta, wymiana buttonów, ale to już mniej istotne...)
Tak więc zapraszam do komentowania tekstów - chocby tego newsa ;)
Komentarze (1)

05.09.2008r
Strona wzbogaciła się o (dawno) zapowiadany już dział Galeria :) Jak na razie są w niej tylko zdjęcia, które dostępne były w poprzedniej edycji strony, jednak teraz są już pogrupowane w kategorie. Na szczęście niedawno odebrałem swoja starą, poczciwą cyfrówkę Canona z naprawy, tak więc zanosi się na uzupełnienie kategorii identyfikatorków oraz sprzętu :)
Księga gości i komentarze niestety ciągle w budowie ;(
Komentarze (0)

10.08.2008r
Dodałem nowy artykulik na temat moich bojów z grą Jetboy (klik), a w dziale download - zhackowaną wersję z 64 życiami na starcie (mojego autorstwa! - klik).
Komentarze (0)

09.08.2008r
Dodałem swoją relację ze zlotu w Głuchołazach. Wyszła mi wprawdzie trochę długawa, a i od końca zlotu już minęło trochę czasu, ale lepiej późno niż wcale. Życzę miłej lektury! [klik]
Komentarze (0)

06.06.2008r
Stało się. Wreszcie napisałem kilka modułów - moja twórczość, artykuły, download, newsy i wszystko wydaje się działać poprawnie. Muszę jeszcze napisać księgę gości, glaerię, komentarze, ale to da się zrobić :)
Powrót strony stał się w ten sposób ostatecznie przypieczętowany.
Komentarze (0)

01.07.2006r
W dziale artykuły - relacja z tegorocznego zlotu w Głuchołazach.
Komentarze (0)

28.04.2006r
Jutro startuje Wielka Opalenicka Majówka (WOM) organizowana przez jednego ze scenowych weteranów. Wszystkim, którzy się tam wybierają życzę udanej zabawy.
Komentarze (0)

02.04.2006r

Równo rok temu o godz. 21:37 odszedł do domu Ojca
Wielki Polak.
Teraz patrzy na nas z góry, z niebiańskich górskich szczytów i woła do nas "nie lękajce się" ...


Karol Wojtyła - Jan Paweł II 1920-2005

Komentarze (2)

02.03.2006r
Szanowni państwo! Rusza nowe radio internetowe - "Radio UXA". Radio będzie grać muzykę scenową (głównie atarowską), a poza muzyką będzie można usłyszeć głoś ojca redaktora oraz jego gości (m.in. telefonicznych). Wspomnianym ojcem redaktorem jest
X-Ray / Grayscale. Radio będzie nadawać w każdą niedzielę od 20:00 do 24:00. Więcej informacji na stronie projektu.
Komentarze (0)

22.12.2005r
Postanowiłem tę wiadomość dodać jako oddzielnego newsa, aby było wyrażniej. A więc:Zdrowych, spokojnych swiąt Bożego Narodzenia, wymarzonej Atarki pod choinką i szczęśliwego nowego roku

życzy

Administrator - Maciej "Grzybson" Grzybek

Komentarze (0)

22.12.2005r
Nreszcie jakiś update :) Pousuwałem różnych błędów, zmieniłem logo na górze. Po prawej doszły nagłówki newsów z inych stron atarowskich. natomiast te newsy będą stanowiły "changelog". Dodatkowo, pod menu mamy formularz "Szukaj w Atariki", który po wspianiu hasło przekieruje do Atariki. Doszły dwa teksty - opis Atari Portfolio i Atari Lynx'a.
Komentarze (0)

31.12.2004r
Niedawno ruszyło "Atari XL/XE Source Archive", które ma stać się największym archiwum źródełek programów na małe Atari. Pomysłodawcą i głównym "nadzorcą" projektu jest stryker. Na razie źródeł do ściągnięcia nie jest zbyt dużo, lecz z pewnością archiwum z czasem się powiększy.
Komentarze (0)

31.12.2004r
W dziale artykuły możecie przeczytać zapis rozmowy na GG z panem Wojciechem Zientarą. W tym miejscu pragnę podziękować p. Zientarze za wyrażenie zgody na upublicznienie tutaj zapisu naszej rozmowy.
Komentarze (0)

30.12.2004r
Dzisiaj przeprowadziłem totalną aktualizację. Doszły: dwa nowe opisy gier ("Fred" i "Hans Kloss"), nowy program w dziale listingii, formularz do dodawania artykułów online (link w dziale "Artykuły"), uzupełniłem też trochę katalog stron. Mamy tez nowe forum-PunBB.

W dziale "Download", w kategorii "Ciekawe programy na PC" zamieściłem program o nazwie Bodun. Jest on dziełem rosyjskiego programisty (progs jest po angielsku i rosyjsku) służący do... obliczania ile alkoholu należy wypić, aby doprowadzić się do danego stanu. ;) Zachęcam do eskperymentów z obliczeniami.
Komentarze (0)

28.10.2004r
W najbliższy weekend zanosi się na trzecie 24H compo organizowane przez zespół AtariArea. Więcej informacji na forum Atari Area.
Komentarze (0)

15.10.2004r
Dzisiaj rozpoczyna się kolejna edycja East Party. Wszystkim, którzy siedzą już na party place, bądź są w drodze życzę dobrej zabawy u mcmastera.
Komentarze (0)

13.10.2004r
W wyniku różnych przeciwności postanowiłem wrócić do phpBB. Walka z Invision Power Board tak mnie pochłonęła, że zapomniałem dodawać nowe materiały na stronę. Ale na szczęście w porę się opamiętałem i wkrótce przeczytacie tu coś nowego.
Komentarze (0)

 [1]  [2] 
 Następna strona >>

    
     Grzybsoniada 2009     
     Najnowsze artykuły:     
    PHP & MySQL solutions, desgin and (almost) everything by Grzybson/SSG, hosted by pigwa.net