Coś jakby wstępniak...
O mnie
Moja twórczość
Artykuły
Galeria fotek
Download
Linki
Księga gości
Kontakt
    
    

Linki


Adept Zap's Sound Corner
Dźwiękowy kącik adepta zapa. Można tu ściagnąć wtyczki do Winampa i XMMS'a pozwalające odtwarzać muzyczki atarowskie przy pomocy tych playerów. Oprócz tego można tu znaleźć historię tego projektu
Liczba kliknięć w link: 3654

Allegro.pl - Atari
Największy serwis aukcyjny w Polsce. Odnośnik do aukcji atarowksich
Liczba kliknięć w link: 3128

Atari Hacking Team
Strona, na której można znaleźć nieco ułatwione wersje niektórych gier oraz dowiedzieć się jak samemu wprowadzać ułatwienia do gier.
Liczba kliknięć w link: 5360

Atari XL/XE Source Archive
Archiwum źródeł programów na małe Atari. owstałe z inicjatywy i nadzorowane przez Strykera. Na razie nie ma tam zbyt wileu źródeł, ale z pewnością wkrótce się rozrośnie (jak pomożecie).
Liczba kliknięć w link: 3946

atari8.info
Portal informacyjny sceny atarowskiej. Admin : Vasco. Oprócz tego informacje o opalenickich zlotach, linki do innych stron znajdujących się na serwerze Vaska. Wkrótce mają być też aliasy w atari8.info!
Liczba kliknięć w link: 3927

AtariArea
Jeden z pierwszych polskich portali atarowskich, administrowany przez Dely'ego. Popularne forum, baza atarowców, charty, artykuły.
Liczba kliknięć w link: 19805

Atarynka Online
Strona oficjalna jedynej w Polsce papierowej gazetki traktującej o Atari. Można tu znaleźć informacje o tym, jakie artykuły ukazały się w poprzednich numerach oraz dowiedzieć się jak zakupić numery archiwalne Atarynki.
Liczba kliknięć w link: 3813

Cas Archiwe
Największe archiwum obrazów kaset na małe Atari (czyli plików CAS). Oprócz tego można stąd ściągnąć trochę programów przydatnych przy zabawie z Cas'ami, obejrzeć okładki oryginalnych kaset, poczytać artykuły powiązane z tematyką kasetową czy podyskutować na forum.
Liczba kliknięć w link: 3938

East Party
Strona east Party organizowanego w Mońkach przez mcmastera/SSG. Można tu znaleźć informacje o party place, zdjęcia z poprzednich edycji zlotu, a także poczytać o programie graficznym mcmastera o nazwie "McPainter"
Liczba kliknięć w link: 3839

Emergency
Magazyn części zamienncych do Atarek prowadzony przez Xan'a. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś układu, to zajrzyj tutaj!
Liczba kliknięć w link: 3290

 [1]  [2] 
 Następna strona >>

    
     Grzybsoniada 2009     
     Najnowsze artykuły:     
    PHP & MySQL solutions, desgin and (almost) everything by Grzybson/SSG, hosted by pigwa.net