Coś jakby wstępniak...
O mnie
Moja twórczość
Artykuły
Galeria fotek
Download
Linki
Księga gości
Kontakt
    
    

Hans Kloss


Zrzut ekranu z Hansa Klossa #1 Zrzut ekranu z Hansa Klossa #2 Zrzut ekranu z Hansa Klossa #3

"Hans Kloss" jest grą przygodową, wydaną przez L.K. Avalon. Gracz wciela się w postać agenta J-23, który otrzymał nową misję. Ma za zadanie wykraść plany tajnej broni Hitlera-"V-2", która może zmienić przebieg wojny na korzyść Rzeszy. Plany "V-2" zostały ukryte w tajnej bazie Hitlera zwanej "Wilczym Gniazdem". Zadanie utrudnia fakt, iż zostały one podzielone na wiele części ukrytych w skrytkach na terenie całej bazy. Co gorsza samo skompletowanie planów nie wystarczy. Trzeba jeszcze odnaleźć pieczęć furera. W wypełnieniu misji przeszkadzają graczowi karabiny sterowane fotokomórką (które da się tymczasowo wyłączyć, trzeba po prostu znaleźć wyłącznik ;)) oraz maszyny przypominające swym wyglądem hamburgery sunące po podłodze, które pozbawiają Klossa cennej energii. Energii ubywa również w trakcie pokonywania labiryntu "Wilczego Gniazda", gdyż Hans po prostu się meczy. Zapasy energii można zregenerować poprzez wypicie kubeczka kawki bądź konsumując nóżkę z kurczaka, które można znaleźć w skrytkach na terenie bazy.

"Hans Kloss" posiada rewelacyjną szatę graficzną. Szczególne wrażenie wywierają plansza początkowa i końcowa oraz plany "V-2". Klimat gry doskonale oddaje oprawa dźwiękowa z umiejętnie wplecionym motywem z serialu "Stawka większa niż życie", która nie męczy uszu podczas gry. Dzieła dopełnia spora ilość starannie przygotowanych lokacji oraz kilka akcentów humorystycznych(zobaczcie co się stanie, gdy bohater zje za dużo lub przez dłuższy czas nic nie będziemy robić). Wszystko sprawia, ze "Hans Kloss" jest niezwykle interesującą oraz wciągającą grą. Szczerze polecam!

Uwaga! Wpisanie hasła "Heavy Metal" podczas gdy wyświetlana jest plansza tytułowa spowoduje, iż bohaterowi nie będzie ubywać energii. Poprawne wpisanie kodu sygnalizuje pojawienie się na planszy tytułowej dwóch rewolwerów.

<< Wstecz


Komentarze

Ten materiał nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Autor* 
E-mail* 
WWW 
Treść komentarza*/**
Czy jesteś botem?
 Tak, a to jest spam.
 Nie, jestem człowiekiem, to nie jest spam.
 Nie wiem...
Ile jest 1 razy 8 ?
Podaj wynik:  
 
* - pola obowiązkowe;
** - z treści komentarza usunięte zostaną wszystkie znaki końca wiersza, takze nie ma co ich klepać.

    
    PHP & MySQL solutions, desgin and (almost) everything by Grzybson/SSG, hosted by pigwa.net