Coś jakby wstępniak...
O mnie
Moja twórczość
Artykuły
Galeria fotek
Download
Linki
Księga gości
Kontakt
    
    

Fred


Zrzut ekranu z Fred'a #1

Zrzut ekranu z Fred'a #2

Fred jest grą zręcznościową z rodzaju lewo-prawo, wydaną przez L.K. Avalon. Fabuła gry jest dość nieskomplikowana. Opiera się na wędrówce jaskiniowca przez pełną niebezpieczeństw krainę. Do tych niebezpieczeństw należą: przeróżne stworki (najbardziej rozbroiły mnie ptaki, które czasem "robią Fredowi na głowę" :) ), woda (Fred nie jest zbyt rewelacyjnym pływakiem), kaktusy, gorące źródła, ostre kamienie o które łatwo zahaczyć głową. Podczas eksploracji wspomnianej krainy możemy znaleźć kamienie, które rewelacyjnie nadają się do eliminacji nieprzyjaznych nam stworzonek oraz dzbanki, które po rozbiciu ukazują swą zawartość. Można w nich znaleźć skórzany worek, będący swego rodzaju apteczką, kapok, tarcze czyniące Freda na krótką chwilę nieśmiertelnym, dodatkowe życie, dynamit niszczący stworki w promieniu kilku metrów, rozpylacz z preparatem antystworkowym, czy też dodatkowe kamienie.

Gra posiada ładną, przyjemną dla oka grafikę. Animacja obiektów stoi na wysokim poziomie. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o oprawie dźwiękowej. Jest ona po prostu rewelacyjna! Muzyka w Fredzie jest jedną z najlepszych jakie słyszałem w grach na malucha! Gra, pomimo swej prostej fabuły jest dość trudna. Wszystko to sprawia, że Fred jest dobrą pozycją na długie, zimowe wieczory (i noce ;) )

Uwaga! Wersja gry zamieszczona na stronie zawiera trainer. Dzięki niemu można sprawić, że życia i kamienie nie będą się wyczerpywać. Pomimo tych ułatwień gra dalej wciąga, a pokonywanie kolejnych poziomów stało się tylko trochę łatwiejsze.

<< Wstecz


Komentarze

Danglan (Email), 2016-04-13 20:41:55
Oj piekne czasy spędzone przy Fredzie Misji czy Lasermani...nie mozna tu nie podziekowac legendzie programiście Januszowi Pelc za piekne gry....

Dodaj komentarz

Autor* 
E-mail* 
WWW 
Treść komentarza*/**
Czy jesteś botem?
 Tak, a to jest spam.
 Nie, jestem człowiekiem, to nie jest spam.
 Nie wiem...
Ile jest 3 razy 10 ?
Podaj wynik:  
 
* - pola obowiązkowe;
** - z treści komentarza usunięte zostaną wszystkie znaki końca wiersza, takze nie ma co ich klepać.

    
    PHP & MySQL solutions, desgin and (almost) everything by Grzybson/SSG, hosted by pigwa.net