Coś jakby wstępniak...
O mnie
Moja twórczość
Artykuły
Galeria fotek
Download
Linki
Księga gości
Kontakt
    
    

Kocerany 2003 - relacja okiem nowicjusza


"Kocerany drunk picnic party 2003" był to mój pierwszy zlot. Spróbuję tu oddać trochę tego, co się tam działo. Wszystko zaczęło się od znalezienia strony zlotu. Naszło mnie, aby jechać. Rodzice zgodzili się bez oporów (miałem wtedy dopiero 14 lat).

Na party-place przyjechaliśmy o 1200. Żadnego z partyzantów jeszcze nie było. Więc pogadaliśmy trochę z organizatorem (mkboss1). Niedługo potem zjawił się kierownik do spraw zamieszania (Sikor)) z Cobrą, Mikerem, Delym i Lewisem (jeżeli coś poplątałem, to sorry...). Zaczęło się rozstawianie blatów i w ogóle wszystkiego. Następnie przybyła cała reszta. Kilka chwil na poznanie wszystkich i już miałem z nimi dobry kontakt. Najlepiej gadało mi się z Epim, Pinokiem, Lizardem, Messiah, Cobrą i Andrzejem (xywy nie pamiętam, w emailu ma słowo "singhaya"), ale z innymi również fajnie się gawędziło. Podczas ogniska odbyło się pierwsze Crazy Compo. Zadania: udawanie myszki dwuprzyciskowej, joysticka i odegranie jakiegoś demka. Wygrał MIker, który jako demko odegrał "NUMEN'a".
Następny dzień zleciał na gawędach. Przyjechało jeszcze kilka osób. Vasco i paru innych odczuło potrzebę pokopania piłki. Pożyczono ją od lokalnych dzieci i zaczęło się granie. Było super, szczególnie Vasco w ataku. Później niektórzy knocili coś przy Atarkach. Dely szykował grafikę do Rolo2, niektórzy komponowali. W czasie drugiego ogniska odbyło się drugie Crazy Compo. Wygrał Vasco. Po ognisku Sikor przyniósł pierwsze zadanie - Crazy Pong Programming Night, czyli napisać przez noc mutację ponga. Epi z Andrzejem wzięli się do roboty (przy Atarkach Pinokia). Andrzej za grafikę, Epi stukał w Turbo Bejziku (przepraszam, w Turbo Gejziku ;) ).
Trzeciego dnia po przebudzeniu zajrzałem sprawdzić, czy ktoś już wstał. Epi z Andrzejem siedzieli nad Pongiem. Koło 730 obudził się FOX i zaczął knocić własnego PONG'a. Zajęło mu to około 2 godziny. Epi znacznie przekroczył czas pisania, ale jego pong jest super. Później też trochę ciorali w nogę, ktoś nawet rozwalił piłkę! :-o
Po południu głosowanie. Pierwsze było music compo. Zaprezentowano dwa utwory: "Beerbibb" i "Dziad się jara" autorstwa Pinokia. Potem intro compo. Pierwszy było "KNIT" autorstwa 0xF, drugie - "rolo2" by Animkomials. Potem głosowanie w sprawie "Crazy Pong Programming Night". Pierwszego zaprezentowano ponga Fox'a, potem Epiego & Andrzeja. W czasie, gdy organizatorzy podliczali głosy, Lewis, a później McMAster odpalili kilka demek. Trochę czasu i... wyniki:

  • Music Compo - "Dziad się jara" by Pinokio,
  • Crazy Pong Programming Night - twór Epiego i Andrzeja,
  • Intro Compo - remis, ale wg. mnie "rolo2" jest lepszy.

Potem ognisko. Nareszcie udało mi się dłużej posiedzieć (tj. do 2330). Czas minął mi głównie na gadaniu i śpiewaniu. Uśmiałem się totalnie. Następnego dnia był to już koniec. Z party odjechaliśmy ostatni.
Podsumowując:

CHCĘ TAM ZA ROK !!!

Gratulacje dla Mariusza (mkboss1) i Sikora za zorganizowanie wyczepistej imprezy. Mam nadzieję, że za rok też będzie!

<< Wstecz


Komentarze

Ten materiał nie został jeszcze skomentowany. Możesz być pierwszy :)

Dodaj komentarz

Autor* 
E-mail* 
WWW 
Treść komentarza*/**
Czy jesteś botem?
 Tak, a to jest spam.
 Nie, jestem człowiekiem, to nie jest spam.
 Nie wiem...
Ile jest 5 razy 10 ?
Podaj wynik:  
 
* - pola obowiązkowe;
** - z treści komentarza usunięte zostaną wszystkie znaki końca wiersza, takze nie ma co ich klepać.

    
    PHP & MySQL solutions, desgin and (almost) everything by Grzybson/SSG, hosted by pigwa.net